Codibly – laureat w konkursie Go To Brand

Codibly / News  / Codibly – laureat w konkursie Go To Brand

Codibly – laureat w konkursie Go To Brand

 

Firma Codibly zwyciężyła w kategorii IT/ICT w konkursie Go To Brand. Jest to projekt, który ma na celu wsparcie polskich przedsiębiorców działających w wysoko konkurencyjnych branżach, w działaniach promocyjnych na rynkach zagranicznych. Celem projektu jest podniesienie rozpoznawalności polskich marek na kluczowych rynkach zagranicznych oraz wsparcie eksportu towarów i usług. Projekt jest współfinansowany ze środków Funduszy Europejskich, a za realizację projektu odpowiada Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

W ramach programu opracowane zostały działania promocyjne na strategicznych rynkach zagranicznych (Stany Zjednoczone, Wielka Brytania). Codibly ukierunkowane jest na eksport swoich usług z sektora IT, dlatego na swój perspektywiczny rynek wybrało Stany Zjednoczone, dodatkowo komplementarnie będzie promować swoje usługi na rynku Wielkiej Brytanii.

W ramach projektu Codibly weźmie udział w sześciu międzynarodowych imprezach targowych o globalnej reputacji oraz wyjedzie na indywidualną misję gospodarczą do USA. Dzięki temu projektowi, Codibly zbuduje swoją przewagę oferując usługi IT w konkurencyjnych cenach i w najwyższej jakości, przyczyniając się do promowania polskiej gospodarki na arenie międzynarodowej.

W wyniku realizacji projektu firma będzie mogła powiększyć rozpoznawalność na rynkach międzynarodowych, podnieść poziom świadczonych usług IT, poszerzyć sieć kontaktów biznesowych oraz nabyć nową wiedzę branżową. Cenne będzie także doświadczenie zdobyte na największych branżowych imprezach międzynarodowych, na których zgromadzą się pasjonaci, potencjalni kontrahenci i konkurenci prezentujący swoje najnowsze osiągnięcia.

No Comments

Leave a Comment